Çözümler:

SharePoint: Belge Yönetimi ve İş Akışı Çözümü


Nedir?

Belge Yönetimi ve İş Akışı Çözümü ya da profesyonel adıyla SharePoint Online; herhangi bir cihaz kullanarak şirketinizdeki tüm dosyaları çalışanlarınız ya da iş ortaklarınızla paylaşmanızı sağlar.

SharePoint ile ister masaüstü bilgisayarınızdan tüm dosyalarınıza ulaşın, dilerseniz mobil cihazlarla şirket dosyalarınızı cebinizde taşıyın. Çalışanlarınız ve iş ortaklarınızla iletişim kurmak ve işlerinizi tamamlamak için gereken tüm kurumsal kaynaklara her yerden erişin. Nerede olursanız olun; çalışma ekibiniz ile her daim iletişimde kalır, işlerinizi birlikte yürütebilirsiniz. Artık ofisiniz dört duvar arasına sıkışmayacak!

Kimler İçin Uygun?

Şirketinin ve çalışanlarının plazalara, ofislere hapsolmasını istemeyen tüm şirketler için uygun. Sadece bu değil. Müşterileriyle ortak çalışan, gerçek zamanlı bir online ofis ortamı yaratmak isteyen herkese rahatlık sağlayacak bir çözüm. Dilerseniz izin, masraf, avans gibi tüm iş akışlarınızı Sharepoint Online üzerinden elektronik ortamda takip edebilirsiniz de.

Diyelim Ki...

Müşteriniz ile birlikte yürüttüğünüz bir projenin son aşamasına girildi. Ancak müşterinizin çalışanlarınızın takvimleri ortak bir buluşma için uygun değil. Projeyi uzatmaya ya da başka işlerinizi öteleyip zaman mı yaratmaya çalışacaksınız?

Bunların hiçbirine gerek yok. SharePoint ile tüm çalışma ekipleri oluşturduğunuz plan doğrultusunda gerçek zamanlı olarak bir araya gelebilir, işlerini tamamlayabilir. Üstelik her gün kullandığınız tanıdık Microsoft Office araçlarını kullanarak tüm işi kolayca hallederler!

Uyumluluk

SharePoint çözümü; Office 365 hizmetleriyle entegre çalışarak kolay kullanım deneyimi sağlıyor.


Deneme Sürümü