Müşterilerinizin Nefret Ettiği 3 Cümle


Editör

Müşterilerinizi ne kadar tanıyorsunuz? Bundan emin misiniz?

Müşterinizin bir sorununu, daha o size ulaşmadan fark edebilir misiniz?

Bu sorulara vereceğiniz cevap “Hayır” ya da “Emin değilim” ise bu yazı tamamen sizin için. Çünkü artık müşterileriniz uzun bekleme sürelerini, tekrarlanan işlemleri, kendini sevmeyen markaları, kurumları, şirketleri sevmiyor.

Memnuniyetini arkadaşlarına anlatıyorlar evet ama şikayetlerini de paylaştıklarından emin olun. Bu yazı bu sıkıntıyı çözmek için sizi iş sahibi koltuğundan, müşteri koltuğuna koyacak ve aslında sizin de yaşadığınız sıkıntıların neler olduğunu size anlatacak.

Hazırsanız, başlayalım.

Aldığımız ürün ya da hizmet ile ilgili bir sıkıntımız olduğunda duymaktan sıkıldığımız soruların, bir türlü sonu gelmeyen ve hatta bazen de gergin geçen telefon görüşmelerinin sonu gelmiyor. Peki bu sıkıntılı dönemlerde duyduğumuz o değişmeyen 3 cümle ne? Sizin için birkaç tahminde bulunduk, bakalım tutturabildik mi! 😃

Bu 3 cümle size çok yakın geliyor değil mi? Şundan emin olun ki sizin müşterilerinize de bir o kadar yakın.

Müşterilerinizin size olan sevgisini kaybetmemek için doğru hamleler yapmanız, müşterilerinize en az onlar kadar yakın olmanız gerekiyor. Dynamics CRM tam da bu anda yardımınıza geliyor.

Dynamics CRM sayesinde sahip olduğunuz müşterileri daha yakından tanıyabilir, yeni müşteriler için ticaretin girdaplı denizine güvenle yelken açabilirsiniz.

Satışlarınızı artırmanız için müşterilerinizi daha yakından tanımanız gerekir. Dynamics CRM ile her müşterinizi doğru analiz edebilir, daha önce firmanızla ilgili verdikleri olumlu/olumsuz tüm bildirimleri görebilir, hareketlerini inceleyebilirsiniz. Müşteri sorunlarını kurumsal hafıza ile daha yaşanmadan öngörebilir, çözüm sağlayabilirsiniz.

Böylelikle müşterileriniz sizi, onlara sadece hizmet veren bir firma olarak değil, müşterisini anlayan, tanıyan bir çözüm ortağı olarak görmeye başlar.

Müşteri memnuniyeti ve satış hedefleriniz her gün yükselen bir grafiğe ulaşır ve şirketiniz daha fazla kâr sağlar. Siz de hemen Dynamics CRM’i deneyin, müşterilerinize daha da yaklaşın.

Dynamics CRM’e ücretsiz sahip olmak için hemen iletişim formunu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

Hadi, Hemen İletişime Geçin!