Şirketler Dosya ve Dokümanlarını Back&Drop'la Yedekliyor


İş dünyasında teknolojinin nimetlerinden faydalanmak hiç şüphesiz iş gücü, zaman ve kaynak tasarrufu sağlıyor. Şirketler; iş akışı, personel yönetimi, veri ve belge depolama konularında bilgisayarlardan faydalanıyor. Belgeler Back&Drop kolay yedekleme sistemi sayesinde güvenle saklanıyor.

"Ben Teknolojiden Anlamam" Devri Kapandı Arkadaş, Hadi Sen Ne Duruyorsun!

Bilgisayar teknolojileri, faaliyet alanı ne olursa olsun tüm sektörler için vazgeçilmez bir kolaylık olarak görülmeye başlıyor. Muhasebeden planlamaya, iş akışı yönetiminden personel takibine kadar tüm aşamalarda bilgisayar programlarından yararlanılıyor. Şirketler için kritik önem taşıyan veri ve dokümanlar da sanal ortamlarda depolanıyor. Böylece; manuel kayıt tutma, evrak biriktirme, dosya saklama devri tarihe karışırken; belgelerin tasnifi, güncellenmesi, erişimi, değerlendirilmesi ve işlenmesi de kolaylaşıyor. "Teknolojiden anlamam" demeyin; siz de teknolojinin kolaylığından faydalanın, verilerinizi hem güvenli hem pratik bir şekilde bilgisayarınızda saklayın.

Bilgisayarların Başına Gelen Küçük Kazalar Yedeklenmeyen Verilerin Kaybolmasına mı Sebep Olacak?

Teknolojiye ayak uyduran ve işlerini yeni çağın nimetleriyle kolaylaştıran bir şirket olarak şirketinize ait tüm belgeleri bilgisayar ortamında depolarken diyelim ki küçük bir kaza yaşandı ve bilgisayarınız hasar gördü. Tüm verileriniz geri dönüşsüz bir şekilde silinecek mi? Aylardır üzerinde çalıştığınız projenizi, müşterilerinize ilişkin bilgileri, yıllardır birlikte çalıştığınız tedarikçilerinizi, alım satım, üretim, planlama, yönetim, muhasebe ve işletmenize ait tüm diğer verilerinizi bilgisayarınıza dökülen bir fincan kahve yüzünden kayıp mı edeceksiniz? Uygun bir yedekleme sistemi kullanırsanız elbette hayır!

Back&Drop ile yedeklediğiniz verileriniz beklenmedik anda karşılaşabileceğiniz güç kesintileri, fiziksel hasarlar ve kazalar nedeniyle bilgisayarınızdan silinse bile kaybolmuyor. Back&Drop Kolay Yedekleme Sistemi sayesinde bilgisayarınıza ne olursa olsun belgeleriniz güvende kalıyor, vereceğiniz komutlar doğrultusunda önceden belirlediğiniz şekilde kaydedilip istediğiniz sıklıkta güncelleniyor. Aradığınız dosyaya ne zaman isterseniz kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Sanal Tehlikelere Açık Bir Platformda Veri Güvenliğinden Bahsedebilir miyiz?

Bilgisayarlar zamandan tasarruf sağlayıp iş yükünü hafifletse de zaman zaman depolanan veriler kötü niyetli kaynaklardan gelebilecek tehlikelere karşı korumasız kalabiliyor. Sistem kaynaklı sorunlar ve virüsler veri kaybına sebep olabiliyor. Fakat Back&Drop sayesinde bilgisayarınızın ve belgelerinizin başına gelebilecek hiçbir şey depolanan verilerinizin güvenliğini etkilemiyor.

Back&Drop Nasıl Çalışıyor? Anneye Anlatır Gibi Anlatıyoruz:

Back&Drop; şirketinize ait bilgisayarlarda bulunan istediğiniz herhangi bir belge türünü, istediğiniz dosya içerisine, sizin belirleyeceğiniz gün ve saatlerde, İnternet erişiminin olduğu her yerden güvenli bir şekilde yedeklemeye yarıyor. Bu sayede fiziksel ya da sistematik hasarlar yüzünden veri kaybı yaşama sorunu ortadan kalkıyor. Dilediğiniz an yedeklediğiniz dosyalara ulaşabiliyor, onları güncelleyebiliyor ya da düzenleyebiliyorsunuz.

Back&Drop Size Uyar mı?

Satın alma, depolama, müşteri, tedarikçi, üretim prosesi, muhasebe kayıtlarını bilgisayar ortamında tutan üreticilerden dijital tasarım ofislerine, web hizmeti sağlayıcılardan Microsoft Office ile kayıt işlerini düzenleyen ticaret erbabına kadar küçük-büyük tüm işletmeler için Back&Drop Kolay Yedekleme Sistemleri son derece uygun bir çözüm olarak görülüyor. Microsoft Azure Platformu üzerinden herhangi bir ek sunucuya gereksinim duymadan çalışan Back&Drop; Active Directory dizin hizmetleri ve Windows ile uyumlu alt yapısı ile kurulum kolaylığı sağlıyor. Siz de veri ve dokümanlarını bilgisayar ortamında depolayan bir şirketseniz pek çok işletmenin güvendiği kolay yedekleme sistemi Back&Drop ile tanışabilir; dosyalarınızı silinme ve kaybolma tehlikesine karşı güvence altına alabilirsiniz.

Kolay Yedekleme Çözümü’ne Kavuşun!