Çözümler:

Microsoft Azure Platformu: Bulut Platformu Çözümü


Nedir?

Bulut Çözümleri ya da daha profesyonel adıyla Azure, ihtiyacınız olan ya da hali hazırda kullandığınız bütün bulut çözümlerine ev sahipliği yapabilecek, “hepsi bir arada” çözümdür.

Geliştiriciler için Bulut çözümleri ile, istediğiniz yazılım dilinde uygulamalar oluşturup, Azure platformu üzerinde barındırabilir ya da mobil uygulamalarınız için gerekli arka plan servislerini oluşturabilirsiniz. Üstelik Azure esnek fiyatlandırma seçenekleriyle, masraflarınızı önemli ölçüde azaltacaktır.

Şirketler için en büyük krizlerden olan veri kaybını da, Azure Yedekleme Çözümleri ile engelleyebilirsiniz. Dilerseniz verilerinizi direkt Azure üzerinde saklayabilir, dilerseniz çalışanlarınız ve şubeleriniz arasında ortak kullanılan bir veri alanı olarak kullanabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Hemen hemen tüm şirketler için gerekli bir çözüm olan Azure ile:

karşılayabilirsiniz.

Diyelim Ki...

Şirketinizin yeni ürünü olan uygulamanız, lansmanından hemen sonra çok büyük bir ilgiyle karşılandı. Web sitenize ve uygulamanıza daha önce öngörmediğiniz bir trafik geldi. Hazırlıksız yakalandığınız bu durum karşısında Azure yardımınıza koşar.

Çok hızlı bir şekilde, altyapınızda yer alan sunucuların kapasitelerini artırabilir ve ziyaretçilerinizi müşteriye çevirebilirsiniz.


Fırsatlar:

30 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü fırsatını kaçırmayın ve kendinize hemen bir hesap oluşturun! Bulut Çözümleri ile depolama, analiz, sunucu ve yedekleme ihtiyaçlarınızı tek bir çözüm ile karşılayın!


Deneme Sürümü