Çözümler:

Skype Kurumsal: Çevrimiçi Toplantı ve İletişim Çözümü


Nedir?

Çevrimiçi Toplantı ve İletişim Çözümü ya da profesyonel adıyla Skype Kurumsal; şirket içi ya da şirket dışı tüm toplantılarınızı online bir platformda dilediğiniz zaman ve yerde yapmanızı sağlar.

Mesajlaşma, toplantı düzenleme, cihaz ekranı paylaşma. Bir toplantıdan beklediğiniz ne varsa Skype Kurumsal ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Toplantılarınızı nerede ya da kiminle yaptığınız hiç önemli değil. İster masaüstü bilgisayarınızdan, isterseniz telefonunuzdan ya da tabletinizden! Anında herkesle toplantı yapabilir, sesli aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik toplantı yapmak ya da aramak istediğiniz kişide Skype Kurumsal olmasına gerek bile yok! Mobil cihazları ya da internet bağlantıları olması yeterli, gerisini Skype Kurumsal’a bırakın.

Kimler İçin Uygun?

Toplantılarını ve görüşmelerini daha hızlı ve efektif hale getirmek isteyen tüm şirketler için aranan bir çözüm. Toplantı yapmak istediğiniz kişilerle aranızdaki mesafeyi kaldırın, zaman kazanın.

Diyelim Ki...

Bir müşterinizle toplantınız var ancak müşteriniz şirketinizin olduğu şehirde değil ya da toplantıya 4 farklı şirketten katılım gerekiyor. Herkese uygun bir toplantı ayarlamak için takvim yapraklarını beşer beşer mi geçeceksiniz? Zaman kaybına gerek yok. Toplantınıza ister 1 ister 250 kişi katılsın. Nerede olursa olsun Skype Kurumsal sayesinde mesafeleri etkisiz hale getirin, işinizin daha çabuk sonuçlanmasını sağlayın.

Uyumluluk

Skype Kurumsal çözümü; Office 365 hizmetleriyle entegre çalışarak kolay kullanım sunuyor. Skype Kurumsal hesabınızda kayıtlı olan kullanıcıların çevrimiçi durumlarını görün, Outlook'ta toplantı ayarlayın, Word ve Powerpoint gibi uygulamalardan sohbet başlatın!


Deneme Sürümü