Çözümler:

OneDrive İş: Depolama ve Yedekleme Çözümü


Nedir?

Dosya Paylaşım Çözümü ya da profesyonel adıyla OneDrive İş; şirketinizin tüm belgelerine tercih ettiğiniz cihazları kullanarak istediğiniz yerden ulaşmanızı, bu belgeleri yönetmenizi ve paylaşmanızı sağlar.

İstediğiniz yerde çalışın, daha fazla iş yapma fırsatı yakalayın. OneDrive İş aslında tam da bunun için var. Çalışma dosyanızı ya da dilediğiniz bir belgeyi OneDrive İş’e yükleyin. Bu belgelere kolayca her yerden ulaşın, dilediğiniz herkesle paylaşın ve tanıdık Microsoft Office araçlarını kullanarak çalışın.

Güvenlik kafanızı kurcalamasın. Belgelerinizin gizliliğini korumak ve endüstri standartlarıyla uyumlu çalışmak için Microsoft 365’in kurumsal sınıf güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Günün her anı, dilediği her yerden çalışmak isteyen firmalar ve yedeklemek için zaman harcamak istemeyen firmalar için birebir. Dilediğiniz cihazdan kullanarak dosyalarınızı istediğiniz yerden görüntüleyin, düzenleyin ve paylaşın. Bilgisayarınızda otomatik olarak yedeği alınacak klasörü belirleyin ve çalışmanıza devam edin. İşte bu kadar basit!

Diyelim Ki...

Çalışanlarınızın ve müşterinizin aynı dosya üzerinde çalışması ve anlık olarak bu dosyayı güncellemesi gerekiyor. Bitmek bilmeyen e-posta trafiğini, kullanıcılar arasında değişen sürüm farklılıklarını, uzun süren kontrol ve yapım aşamasını artık geride bırakma zamanı geldi.

OneDrive İş ile onlarca kullanıcı aynı anda diledikleri dosyayı görüntüleyebilir, birlikte çalışabilir ve işlerini hızlıca sonlandırabilir. Üstelik bunların hepsini yaparken diledikleri yerde olabilir, farklı cihazları kullanabilirler. Bilgisayarınızda yedeklemek istediğiniz klasörleri belirtin ve bunların yedeğini almak için tekrar uğraşmayın. Bunun sizin için OneDrive İş yapacaktır.

Uyumluluk

OneDrive İş çözümü; Office 365 araçlarıyla entegre çalışarak kolay bir kurulum ve kullanım sunuyor.


Deneme Sürümü