Çözümler:

Sign&Go: Kurumsal E-Posta İmzası


Nedir?

Kurumsal E-Posta İmzası ya da daha profesyonel bir isimle Sign&Go; şirketinizdeki tüm personellerin E-Postalarında daha önce belirlediğiniz imzanın görünmesini sağlar.

Dilerseniz şirketiniz bünyesinde çalışan her personelin E-Posta’sına, kullanıcıların görmesini istediğiniz görsel, yazı, numara ya da bilgiyi ekleyip şirketinizin imzasını tanımlayabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Neredeyse tüm sektörler için uygun. Mail ile iletişim kuran tüm şirketler Sign&Go’dan yararlanabilir. Özellikle imzasında legal metin bulundurmak zorunda olan kurumlar için birebir.

Diyelim Ki...

Yolladığınız tüm E-Posta’larda legal bir metin olması gerekiyor. Profesyonel yollarla hazırlanmayan imzalar “Reply” edilen E-Postalarda ya da mobil cihazlarda görünmeyebilir ve şirketiniz için sıkıntı yaratabilir. Sign&Go ile hazırlanan imzalar ise ister bilgisayardan, ister mobil cihazlardan yollanmış olsun, attığınız tüm maillerde eksiksiz gözükür, ortada sıkıntı kalmaz.

Uyumluluk

Sign&Go, ek bir sunucuya gerek duymadan Active Directory ortamınıza bağlanır ve Outlook üzerinde imzanızın görünmesini sağlar. Sign&Go ile dağıtılan imzalar Office 365’in desteğine gerek duymaktadır.


Sizi Hemen Arayalım