Çözümler:

T-HOS: Hukuk Otomasyon Çözümü


Nedir?

Hukuk Otomasyon Çözümü ya da daha profesyonel bir isimle T-HOS; şirketinizin hukuk işlemlerini kolaylaştırarak, çok sayıda özelliği sayesinde saatler sürebilecek işlemleri çok daha hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlar.

Entegre bir hukuk otomasyon yazılımı olan T-HOS ile hukuksal iş süreçlerinizi başka bir yazılıma gerek duymadan takip edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz her dosyaya online bir şekilde ulaşabilir, hatırlatmalar sayesinde hiçbir işinizi kaçırmazsınız.

Kimler İçin Uygun?

gibi çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların iş süreçlerine katkı sağlayacak bir çözüm.

Diyelim Ki...

Bir davaya yetişmek için aceleci davrandınız ve adliyeye vardığınızda dosyaları ofiste unuttuğunuzu fark ettiniz. Hiç sorun yok. T-HOS’un Doküman / Dijital Arşiv Yönetim Modülü sayesinde evraklarınız her zaman yanınızda olacak. Üstelik böylelikle her dosyanız dijitalleşecek ve sizi evrak karmaşasından kurtaracak. Aradığınız bir dokümanı dev kağıt yığınları için değil sadece saniyeler içinde bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan bulabileceksiniz.

T-HOS ile büronuzdaki çalışanlar her sabah gün içinde yapmaları gereken işlerin listesini E-Posta ile alırken size de gün sonunda T-HOS’un çalışan raporlarına sadece göz atmak kalacak.

Zaman Ağacı modülüyle büronuzun tüm işlerini tek bir yerde görebilir, çalışanların GPS bilgilerinin, belgeli ve belgesiz harcamalarının dahi eklendiği detaylı bir akışı kontrol edebilirsiniz.

Uyumluluk

T-HOS tıpkı bankaların internet şubeleri gibi güvenli bir bulut ortamında çalışır. Microsoft Azure Platformu tarafından sağlanan bulut teknolojisi sayesinde, bilgilerinizi saklamak için büronuzda bir sunucu bulundurmanız gerekmez. Belgeleriniz her daim güven altındadır.


Fırsatlar:

15 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü fırsatını kaçırmayın ve kendinize hemen bir hesap oluşturun! 1 yıllık üyelik alımlarınızda 3 aya kadar, 2 yıllık üyelik alımlarınızda 6 aya kadar ücretsiz kullanım avantajı ile Hukuk Otomasyon Sistemi’ne kavuşun.


Deneme Sürümü