Çözümler:

ERP365: İş Süreçleri Yönetim Sistemi


Nedir?

İş Süreçleri Yönetim Sistemi ya da daha profesyonel bir isimle ERP365; işiniz için gereken tüm araçları bünyesinde barındırarak şirketinizin iş süreçlerinde hız ve kolaylık sağlar.

ERP365 ile yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok. Finans yönetimi, üretim için gereken tüm adımların kontrolü, satın alma ve satış süreçleri için tedarik zinciri yönetimi, gelişmiş analiz yöntemleri ile raporlama, bu raporlara uygun bir şekilde işinizi uyarlama ve geliştirme, insan kaynakları yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve birlikte çalışma alanları!

ERP365 tam anlamıyla bir şirketin A’dan Z’ye tüm iş süreçlerini tek bir noktada; her zaman, her yerde ve her cihazda yönetmenizi sağlar. Hız, kazanç ve başarı sağlar.

Kimler İçin Uygun?

ERP365 iş süreçlerini eski yöntemlerle değil, yenilikçi ve faydalı yöntemlerle çözmeyi tercih eden, işini daha fazla büyütmeyi düşünen tüm firmalar için uygun.

sektörlerinde hizmet veren kuruluşlar iş süreçleri yönetimi için ERP365’i tercih edebilir.

Diyelim Ki...

Şirketiniz yoğun bir iş döneminden geçiyor ve tüm iş süreçlerini kontrol etmek eskisinden daha zor duruma geldi. Müşterilere hızlıca teklifler hazırlayıp göndermeniz, tedarikleriniz kontrol edip üretim aşamasına geçmeniz, saha elemanlarınızdan raporlar alıp şirketinizin gelir-gider dosyasını hazırlamanız gerekiyor. Üstelik aynı anda!

İster 3, ister 200 kişilik bir şirket olun. Saha elemanlarınız şirketinizden kilometrelerce uzakta çalışsın. Tüm iş süreçlerinizi, istediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz cihazdan kontrol edebilirsiniz. Müşterinizden gelen E-Posta üzerinden hemen teklif hazırlayabilir, tedariklerinizi tek bir noktadan bir iki ekran dokunuşu ile yönetebilir, saha elemanlarınızın hazırladığı raporları şirkete dönmelerine gerek kalmadan anında görebilir, faturalandırabilir, şirketinizle ilgili tüm işleri tek bir noktadan halledebilirsiniz.

Uyumluluk

ERP365, ek bir sunucuya gerek duymadan tüm dosyalar için Microsoft Azure Platformu üzerinde güvenli bir yedekleme sunar. Bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurulum süreci yoktur, bilgisayarınızdaki olası problemlerden ve virüs girmesi, bilgilerin silinmesi gibi kazalardan etkilenmez. Office 365 ile uyumlu çalışarak, kolay bir kullanım sağlar. Dynamics CRM sayesinde de geçmiş tüm müşteri ve satış bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Deneme Sürümü