Çözümler:

Office 365: İş Verimliliği Çözümü


Nedir?

İş Verimliliği Çözümü ya da profesyonel adıyla Office 365; şirketinizdeki tüm bilgisayarları, tabletleri hatta akıllı telefonları bile birer çalışma alanı haline getiren çözümler sağlar.

Office 365 ile Word, Excel, PowerPoint, Skype for Business, OneDrive İş, Exchance Online ve SharePoint gibi her ofisin mutlaka sahip olması gereken çözümlere kavuşabilirsiniz. Bu programları tüm cihazlara yükleyebilir, istediğiniz her an ve her yerden işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Tüm şirketlere uygun ve gerekli bir çözüm olan Office 365

Office 365 sadece iş yerinizi değil, gittiğiniz her yeri bir ofise dönüştürüyor.

Diyelim Ki...

Şirketinizin olduğu bölgeye gün boyu elektrik verilemeyeceği için çalışanlarınıza evlerinde kalmalarını söylediniz. Peki bir iş günü boyunca hiçbir müşterinize yanıt vermeyecek misiniz? Yetişmesi gereken sunumlar ne olacak? Şirketteki toplantınızı iptal mi edeceksiniz?

Office 365 ile böyle sorularla uğraşmanıza gerek kalmaz. Office 365 ve beraberinde gelen Word, Powerpoint, Excel, kurumsal E-Posta’larınız için Exchange Online, iletişim çözümü İşiniz için Skype, 1000 gigabayt depolama alanı OneDrive İş, belge paylaşımları için SharePoint ve birçok çalışma aracı ile;

Office 365 iş hayatınızı kolaylaştırmak ve sizi bir adım ileriye götürmek için her zaman yanınızda!

Office 365’in her zaman güncellenen yapısıyla en son ve en iyi Office özelliklerine ve araçlarına sahip olursunuz.

Bırakın ofisiniz dört duvar arasından daha fazlasına dönüşsün!Fırsatlar:

30 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü fırsatını kaçırmayın ve kendinize hemen bir hesap oluşturun! Üretkenlik Çözümü ile Skype Kurumsal, OneDrive İş, SharePoint, OneNote ve birçok gerekli çözüme kavuşun, dilediğiniz yeri ofise dönüştürün.