Çözümler:

Windows 10: İşletim Sistemi ve Cihaz Çözümleri


Nedir?

Windows’un ne olduğunu bildiğinizi biliyoruz ama asıl önemli olan Windows 10’un size sunduğu yenilikler. Bunlar arasında hem bilgisayarlarınızı, hem kimliklerinizi hem de verilerinizi en üst düzeyde koruyan üstün güvenlik özellikleri bulunuyor. Ayrıca etkin güncelleştirmeler sayesinde cihazınızın desteklenen ömrü boyunca güvende olmasını sağlanıyor.

Şimdiye kadarki en güvenli işletim sistemi olan Windows 10 ile bilgisayarlarınıza virüs ve zararlı yazılım koruması, güvenlik duvarı, disk şifreleme ve kimlik avından korunma teknolojileri dahil olmak üzere eksiksiz koruma sunuyor. Nasıl mı?

  • Windows Hello ile cihazınızı açmak için şifrelere gerek duymazsınız. Sadece bir bakış veya dokunuş ile oturum açabilirsiniz. Bu cihazlarınızı kullanmak için görebileceğiniz en kişisel yol.
  • Credential Guard sayesinde de tüm kurumsal kimlikleriniz yetkisiz kişilerin ve siber saldırganların erişimine karşı koruma altında tutuluyor.
  • Çalışanlarınızın sadece sizin izin verdiğiniz yazılımları ve dosyaları yükleyebilmesini sağlayan Device Guard ile zararlı uygulamalardan korunursunuz.
  • Her ne kadar bilgisayarınızı korusanız da kaybolma ya da çalınma riskini de düşünmeniz gerekiyor. Bitlocker sayesinde bilgisayarınızın içindeki tüm veriler şifrelenmiş halde tutuluyor. Bilgisayarını kaybolsa da çalınsa da yetkisiz hiçkimse dosyalarınıza ulaşamıyor.

Windows 10 sadece güvenliği değil, entegre çalışmayı da temsil ediyor. Windows 10’u bilgisayar, telefon ve tabletlerinizde kullanarak tüm bilgilerinize her zaman ve her yerden erişebilirsiniz.

Üstelik Windows 10’a geçmek de çok kolay, “Yerinde Yükseltme” özelliği ile dosyalarınızı herhangi bir yere yedekleme gereği duymadan, basit bir güncelleme yükler gibi eski Windows 7 veya 8 bilgisyarlarınızı Windows 10’a yükseltebilir, güvenlik ve performans dolu yeni bir döneme girebilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Windows 10; bilgisayar kullanan, veri güvenliği ihtiyacı olan her şirketin mutlaka sahip olması gereken bir çözüm. Yaptığı işlerde yüksek performans ve yüksek güvenlik isteyen firmalar, ofislerinde bulunan cihazları Windows 10’a yükselterek şimdiye kadarki en iyi Windows ile çalışmanın keyfini sürebilirler.

Diyelim Ki...

Hala şirketinizde Windows XP işletim sistemine sahip bilgisayarlar bulunuyor. Windows XP’nin desteği sona erdiği için güncellemeleri alamayan bilgisayarınız dışarıdan gelebilecek her türlü siber saldırıya, virüse açık bir şekilde bekliyor.

Önemli dosyalarınızın hacker’lar tarafından karıştırılmasını ister misiniz? Şirketinizin finans bilgileri olan bilgisayarın güvenliğinden emin misiniz? Bu sorulara cevabınız “Hayır” ise sürekli güncellenen, üst düzey güvenlik sunan ve yüksek performansı ile dikkat çeken Windows 10 tam size göre.


Cihazlar


Deneme Sürümü