Çözümler:

BizimHesap: Kolay Ön Muhasebe


Nedir?

Kolay Ön Muhasebe ya da daha profesyonel bir isimle BizimHesap; şirketinizin ön muhasebesini hiç yatırım yapmadan kolayca yönetebilmenizi sağlar.

BizimHesap ile müşterilerinizi, satışlarınızı, tahsilatlarınızı, ödemelerinizi ve hatta stoklarınızı tek bir yerden takip edebilir, bu bilgilere internetin olduğu her yerden erişebilirsiniz. Kısacası sizi fatura kesmek, alacaklarınızın takibini yapmak için tuttuğunuz defterlerden kurtarır.

Kimler İçin Uygun?

Firma olarak saydığımız özelliklere sahip olmasanız bile BizimHesap finans bilgilerinizi güvenle saklayabileceğiniz, ön muhasebe işlemlerinizi yapabileceğiniz kullanışlı bir çözüm.

Diyelim Ki...

Müşterinizden bir sipariş alıyorsunuz ancak stoklarınızda bu ürünlerden ne kadar olduğunu bilmiyorsunuz. Bu aksilik yetmezmiş gibi stokta bulunmaması durumunda kaç günde tedarik edebileceğiniz bilgisine de sahip değilsiniz. Bu tarz eksiklikler hizmetin yavaşlamasına, müşteri memnuniyetinin düşmesine neden olur.

BizimHesap ile sadece kendi stoklarınızı değil, tedarikçilerinizin stoklarını ve teslim tarihlerini görebilirsiniz. Hatta satış gerçekleştikten sonra stoklarınızı yenilemek için komut verebilir, satış ve alışlarınıza göre şirketinizin ileri tarihli nakit akış tablosunu bile oluşturabilirsiniz!

Uyumluluk

BizimHesap, bankaların internet şubeleri gibi güvenli bir altyapıda bulut ortamında çalışır. Bu şu anlama gelir; bilgilerinize dünyanın her yerinden en güvenli bir şekilde erişirsiniz.

Microsoft Azure Platformu tarafından sağlanan bulut teknolojisi sayesinde, bilgilerinizi saklamak için şirketinizde bir sunucu bulundurmanız gerekmez. Bir muhasebe yazılımı lisansı almanıza gerek kalmaz. Bilgilerinizin yedeğini almak için uğraşmazsınız. Virüs bulaştı, bilgisayar bozuldu gibi dertleri unutursunuz.


Fırsatlar:

Hemen kendinize bir hesap oluşturun, İlk 6 Ay Ücretsiz Üyelik fırsatını kaçırmayın! Kolay Ön Muhasebe ile şirketinizin ön muhasebesini hiç yatırım yapmadan kolayca yönetin.


Deneme Sürümü