Çözümler:

Back&Drop: Kolay Yedekleme


Nedir?

Kolay Yedekleme ya da daha profesyonel bir isimle Back&Drop; şirketinizdeki tüm bilgisayarlar için kolay bir yedekleme çözümü sağlar.

Şirketinize ait tüm bilgisayarlara istediğiniz komutu verin. Back&Drop seçtiğiniz dosya yerini ya da tipini, belirlediğiniz gün ve saatlerde internetin olduğu her yerden güvenle yedeklesin! Kaybolan belgeler artık canınızı sıkmasın!

Kimler İçin Uygun?

Kolay Yedekleme, işinin genelini Excel ile halleden muhasebe ofislerinden, PSD çalışma dosyaları her şeyden önemli olan tasarım ajanslarına kadar geniş bir sektör yelpazesine hitap ediyor.

Kısacası Back&Drop belge ve doküman yedekleyen tüm şirketler için uygun bir çözüm.

Diyelim Ki...

Bilgisayarınıza virüs girdi ya da bilgisayarınızın üzerine çay döküldü. Her ikisi de günlük hayatta başınıza gelebilecek ve sonucu oldukça kötü durumlar. Haftalardır üzerinde çalıştığınız sunum dosyasını yedeklemiş miydiniz? Peki sizin için çok önemli olan teklif dosyasını? Unutmayın, ister çay ister virüs olsun, bilgisayarınız tehlikelere her zaman açık. Şirketiniz için önemli olan belge ve dokümanları korumak ise son derece kritik bir konu.

İş dünyasında “kaybetmemek” için her türlü senaryoya hazır olmanız gerekiyor. İşte Back&Drop tam da bu noktada şirketlerin yardımına koşuyor ve dosya kaybetmeyi önlüyor.

Uyumluluk

Back&Drop, Active Directory ve Windows mimarisi ile uyumlu merkezi kurulum rahatlığının yanı sıra, ek bir sunucuya gerek olmadan Microsoft Azure Platformu üzerinde güvenli bir yedekleme sunar.


Sizi Hemen Arayalım