Çözümler:

Exchange Online: Kurumsal E-Posta Servisi


Nedir?

Kurumsal E-Posta Servisi ya da daha profesyonel bir isimle Exchange Online; şirketinizin alan adıyla sonlanan bir E-Posta servisi sunar, Gmail ve Hotmail gibi mail sağlayıcılarının yerine kendi isminizi kullanmanızı sağlayarak kurumsallaşmanıza yardımcı olur.

Exchange Online ile şirket içi ya da müşterilerinizle yaptığınız E-Posta iletişimi son derece yüksek bir güvenlik sistemiyle korunur. Cripto Locker gibi şirketlere zor günler yaşatan virüslere karşı gelişmiş Exchange Online hizmetleri, bilgilerinizi bulut teknoloji güvenliği ile güvenli bir şekilde saklar. İstenmeyen E-Posta’ları otomatik olarak ayıklaması ve 50 gigabayt saklama alanı sayesinde E-Posta kutunuzun dolması gibi bir sorunu ortadan kaldırır. Ayrıca Exchange Online ile E-Posta’larınıza 150 MB’a kadar dosya ekleyebilir ve gönderebilirsiniz.

Exchange Online’ın bir diğer özelliği de tüm cihazlarınızla senkronize çalışması. Cep telefonunuzdan attığınız bir E-Posta’yı, bilgisayarınızdan bağlandığınızda da görmenin, E-Posta’larınızın en güncel halini kullanmanın kolaylığını yaşarsınız. Bunun yanı sıra yanlışlıkla sildiğiniz ya da kaybettiğiniz mesajları geri getirebilir, herhangi bir veri kaybını önleyebilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Tüm şirketlerin mutlaka edinmesi gereken bir çözüm. Şirketinizin ismiyle biten ve her mail sistemi tarafından güvenli olarak kabul edilen Exchange Online kurumsal kimliğinize katkı sağlar.

Diyelim Ki...

Müşterinizle geçtiğiniz bütçe bilgilerinin ya da şirket kredi kartı bilgilerinizin olduğu bir mail “hacker”lar tarafından ele geçirildi. Böyle bir durumda şirket içi bilgilerinizin gizliliğini kaybedebilir ve maddi kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Exchange Online ile tüm E-Posta’larınız ve bilgileriniz, Exchange Online’ı aralıksız olarak izleyen bir güvenlik uzmanı ekibi tarafından korunmaktadır. Size de veri kaybı olmadan, güvenle çalışmanın keyfi kalır.

Uyumluluk

Exchange Online, bulut tabanlı bir servis olduğu için kurulum süreci yoktur, bilgisayarınızdaki olası problemler ve virüs girmesi, bilgilerin silinmesi gibi kazalardan etkilenmez. Ayrıca Exchange Online sayesinde Office 365 Grupları'yla gruplara özel gelen kutusu, takvim ve sohbet oluşturabilirsiniz.


Fırsatlar:

30 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü fırsatını kaçırmayın ve kendinize hemen bir hesap oluşturun! Kurumsal E-Posta Servisi ile şirketinizin ismiyle biten, yüksek güvenlik önlemleriyle korunan bir E-Posta servisine kavuşun.