Çözümler:

ContactSync: Kurumsal Rehber


Nedir?

Kurumsal Rehber ya da profesyonel adıyla ContactSync; şirketinizdeki tüm mobil cihazların, cep telefonlarının ve bilgisayarların ortak bir rehbere sahip olmasını sağlar.

ContactSync ile çalışanlarınızın bilgisayar ve cep telefonlarına merkezi bir kurumsal rehber sistemi kurarak, çalışanlarınızın isim, departman, unvan, E-Posta, cep telefonu, sabit telefon, fotoğraf, kısa kod, adres ve daha bir çok bilgisini otomatik olarak kaydedebilir ve şirket içinde erişime açabilirsiniz. Böylece çalışanlarınız birbirlerinin bilgilerini aramakla vakit kaybetmez, iletişimlerini ve verimliliklerini artırırsınız.

Ayrıca bu kurumsal rehber merkezine müşterilerinizin bilgilerini de girerek daha başarılı bir müşteri ilişkileri yönetimi de yapabilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

20’den fazla çalışanı olan her şirket daha sağlam bir iletişim ağı kurabilmek için Kurumsal Rehber çözümünü kullanabilir. Özellikle saha çalışanı olan, müşterileriyle sık sık iletişime geçen ekipler için işleri hızlandıran bir çözüm!

Diyelim Ki...

Yıllardır sizinle çalışan bir personeliniz işten ayrıldı. İşten ayrılma işlemleri sırasında da şirket cep telefonundaki, bilgisayarındaki bilgilerin aktarımını gerçekleştirmedi. Hizmet verdiğiniz ya da ürün sağladığınız müşterilerinizin cep telefonu numaralarına, adres bilgilerine, E-Posta bilgilerine nasıl ulaşabilirsiniz? Bunun gibi şirketinizin müşterilerinizle ilişkilerinizi zedeleyecek, iletişiminizi zayıflatacak durumlardan kaçınmak için Kurumsal Rehber yani ContactSync tam aradığınız çözüm!

Kurumsal Rehber sayesinde “Arayan kim?”, “Mehmet Bey’in E-Posta adresi neydi?”, “Pazarlama Müdürü’nün adı neydi?” gibi zaman kaybettiren, yeri geldiğinde en kritik zamanlarda sizi zor durumda bırakabilecek soruları geçmişte bırakın!

Uyumluluk

ContactSync, Active Directory’deki kontaklarınızı Microsoft Azure Platformu üzerinde saklar ve yine bu platform sayesinde Outlook kontak listenize aktarır.


Sizi Hemen Arayalım