Çözümler:

Dynamics CRM: Müşteri İlişkileri Çözümü


Nedir?

Müşteri İlişkileri Çözümü ya da daha profesyonel bir isimle Dynamics CRM; her şirketin ihtiyacına göre uyarlanmış ve müşterilerinizi tanıyarak işlerinizi büyütmeye yarayan çözümler sunar.

Sosyal ağlar ve mobil kullanımın artması müşterilerin beklentilerini değiştirdi. Dynamics CRM sayesinde satış ekibinizin, müşterilerin değişen alışkanlıklarına alışması, müşterilerle daha derin ilişkiler kurarak tüm etkileşimleri daha kişisel hale getirmesine yardımcı olur. Özetle; E-Posta, SMS gibi pazarlama aktivitelerinizi Dynamics CRM aracılığıyla daha fazla kişiselleştirebilir, pazarlama bütçelerinizi gerçekten satışa çevirebilirsiniz.

Dynamics CRM, işiniz ile ilgili hem kendiniz hem müşterileriniz için önemli içgörüler sağlamaya odaklanmış bir dizi yazılım sunar. Böylelikle daha hızlı iş kapayabilir, cirolarınızı artırabilirsiniz. Satış gücünüzü daha iyi yönetebileceğiniz Dynamics CRM ile sahadaki elemanlarınızı kontrol edebilir, daha iyi yönlendirerek maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Artık müşterileriniz size gelmeden problemlerini çözecek, onları daha mutlu edeceksiniz!

Kimler İçin Uygun?

Dynamics CRM özellikle saha çalışanı olan şirketlerin;

bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

Aynı zamanda müşterilerini daha yakından tanımak isteyen, satış hedeflerini yükseltmek isteyen tüm firmaların tercih edilmesi gerekiyor.

Diyelim Ki...

Müşterinize hem sosyal ağlardan hem de mobilden destek veren bir şirketsiniz. Müşterileriniz sizinle her iletişim kurduğunda, onların kişisel ve üyelik bilgilerini tekrar tekrar sormanız müşteri memnuniyetini azaltabilir, sorun çözüm hızınızı yavaşlatabilir.

Satışlarınızı artırmanız için müşterilerinizi daha yakından tanımanız gerekir. Dynamics CRM ile her müşterinizi doğru analiz edebilir, daha önce firmanızla ilgili verdikleri olumlu/olumsuz tüm bildirimleri görebilir, hareketlerini inceleyebilirsiniz. Müşteri sorunlarını kurumsal hafıza ile daha yaşanmadan öngörebilir, çözüm sağlayabilirsiniz.

Böylelikle müşterileriniz sizi, onlara sadece hizmet veren bir firma olarak değil, müşterisini anlayan, tanıyan bir çözüm ortağı olarak görmeye başlayacak.

Müşteri memnuniyeti ve satış hedefleriniz her gün yükselen bir grafiğe ulaşacak, şirketiniz daha fazla kâr sağlayacak!


Fırsatlar:

30 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü fırsatını kaçırmayın ve kendinize hemen bir hesap oluşturun! Müşteri İlişkileri Çözümü ile satış ekibinizi ve müşterilerinizi daha yakından tanıyın, satış hedeflerinizi yükseltin.


Deneme Sürümü