Çözümler:

Kolay İK: Personel Yönetim Sistemi


Nedir?

Personel Yönetim Sistemi ya da daha profesyonel bir isimle Kolay İK; şirketinizin insan kaynakları süreçlerini kolaylaştırarak, personel yönetimiyle ilgilenen çalışanların iş yükünü en aza indirmeyi sağlar.

Kolay İK ile izinler, eğitimler, bordro, harcamalar, zimmetler, özlük bilgileri ve daha birçok konuda şirket çalışanlarına dair bilgi ve süreçleri rahatça güvenli bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kimler İçin Uygun?

Kolay İK şirket süreçlerini klasik ve hantal yöntemlerle değil yenilikçi ve çağa uygun yöntemlerle çözmeyi tercih eden tüm firmalar için uygun.

Personel yönetimi süreçleri için Kolay İK’yı tercih edebilir.

Diyelim Ki...

Çalışanlar iş yoğunluğundan dolayı mesaiye kalıyor, toplantıya giderken taksiye binerek veya yemek yiyerek şirket adına masraf yapıyor. Kolay İK’da çalışanlar yaptıkları harcamaları sisteme doğrudan ekleyebilir ve yöneticinin onayına gönderebilir. Böylece pek çok karışıklık ve hata daha doğmadan çözüme kavuşur, iş gücü verimli kullanılmış olur.

Sadece harcama yönetimi değil; çalışanların izin taleplerini de tıpkı harcamalarda olduğu gibi Kolay İK ile karşılıklı yönetebilir hatta vize için ihtiyaç duyulan belgeleri bile tek tık ile çalışanlarınıza ulaştırabilirsiniz. Çalışanlara zimmetlenen telefon, bilgisayar, araç ve benzeri ürünlerin takibini ve yine çalışanların alması gereken eğitimlerin kayıtlarını da Kolay İK ile rahatça tutabilirsiniz.

Uyumluluk

Kolay İK, ek bir sunucuya gerek olmadan Microsoft Azure Platformu üzerinde güvenli bir yedekleme sunar. Bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurulum süreci yoktur, bilgisayarınızdaki olası problemler ve virüs girmesi, bilgilerin silinmesi gibi kazalardan etkilenmez. Ayrıca çalışanların tüm bilgi ve taleplerine bulunduğunuz her yerden ve tüm cihazlarınızdan ulaşabilir talepleri yanıtlayabilir, bilgileri düzenleyip analiz edebiliriniz


Fırsatlar:

15 Günlük Ücretsiz Deneme Sürümü fırsatını kaçırmayın ve kendinize hemen bir hesap oluşturun! Personel Yönetim Sistemi ile insan kaynakları süreklerinizi kolaylaştırın, çalışanlarınızın yükünü en aza indirin.


Deneme Sürümü