Çözümler:

Repzone: Saha Çalışanı Çözümü


Nedir?

Saha Çalışanı Çözümü ya da daha profesyonel bir isimle Repzone; şirketinizdeki saha personellerinin yaptığı tüm çalışmaları tek bir merkezden görmenizi ve değerlendirmenizi sağlar.

Şirketiniz bünyesinde çalışan tüm saha personelleri gün boyunca yapmaları gereken iş listesini Repzone üzerinden görebilir. Sahadaki personelleriniz mobil formlar sayesinde müşterilerinizin siparişlerini anında sisteme kaydedip fatura kesebilir. Bu iş kalemleri boyunca fotoğraf çekebilir, durum bilgisi geçebilir, anket doldurabilir. Yöneticiler de tüm bu adımları canlı olarak takip edebilir.

Kimler İçin Uygun?

Saha çalışanı olan tüm firmalar için uygun. Rahat kurulumu ve kullanımı ile bilgilerin sahadan ofise gelmesini sadece saniyeler içinde sağlar.

Diyelim Ki...

Saha personelinizin müşterinizi ziyaret edip sorun tespiti yapması gerekiyor. Bunun için şirketten müşteriye ulaşması, ardından şirkete dönerek bu işlemleri yöneticisine aktarması, sorun çözümü ile tekrar müşteriye gitmesi gerekir.

Bu işlemler boyunca kaybedilen zaman, müşteri memnuniyetinde azalma ve giderler bir şirket için oldukça yüksek harcamalar olarak göze çarpıyor. Ancak Repzone ile saha personeliniz müşterinizi ziyaret ettiği an sorunu fotoğraf ve yazılarla yöneticisine ulaştırıp, sıkıntıyı anında çözebilir. Size de zamanı akıllı kullanmanın keyfini sürmek kalır!

Uyumluluk

Repzone çözümü Office 365 hizmetleriyle entegre çalışarak kolay bir kurulum ve kullanım sağlıyor. Ayrıca ek bir sunucuya gerek olmadan Microsoft Azure Platformu üzerinde güvenli bir yedekleme sunuyor.


Fırsatlar:

Kendinize hemen bir hesap oluşturun ve %10 İndirim fırsatını kaçırmayın! Saha Çalışanı Çözümü ile dilediğiniz yer ve zamanda müşterilerinizin siparişlerini alıp fatura kesin. Çalışanlarınızın iş listesini kontrol ederek şirketinizin performansını en yükseğe taşıyın.


Deneme Sürümü