Çözümler:

Ekmob: Saha Ekibi Yönetim Sistemi


Nedir?

Saha Ekibi Yönetim Sistemi ya da daha profesyonel bir isimle Ekmob; ekiplerinizin anlık konumlarını görmenizi, yönetmenizi, ve sahada yapılan tüm süreçleri raporlamanızı sağlayan uçtan uca bir yönetim platformudur.

Yönetici olarak ekibinizin gün içinde nerede olduğunu ve rotalarını anlık olarak görebilir, takvim ve görevlerini düzenleyebilir ve saha ekibinin gün içinde yaptığı tüm işleri raporlanmış bir şekilde yönetim panelinizde görüntüleyebilirsiniz.

Ekibinizse uygulama sayesinde, ziyaret etmesi gereken firmaları görebilir, takvim ve görevlerini organize edebilir, ziyaret ettiği noktalarda sipariş ve tahsilat alabilir, toplantı notlarını girebilir, görevlerini kapatabilir, resim çekebilir, anket ve formlar sayesinde bilgi toplayabilir.

Kimler İçin Uygun?

Saha çalışanı ve ekip yönlendirme ihtiyacı olan perakende, teknik servis, satış ve pazarlama sektöründe yeralan tüm şirketler için uygundur.

Diyelim Ki...

Ekiplerinizin toplantılarını organize etmeli, görevlerini planlamalı, günlük rotalarını oluşturmalı ve ekibinizi sürekli takip ederek üzerindeki iş süreçlerine göre yönlendirmeler yapmanız gerekiyor. Ayrıca sahada kapanan görevleri, siparişleri, tahsilatlar, toplantı notlarını ve doldurulan form/anketleri anlık olarak raporlanabilir bir şekilde görmek, ekibiniz ile mesajlaşmak ve buna göre hızlı aksiyonlar almak istiyorsunuz.

İşte size yönetici olduğunuzu hissettirecek çözüm Ekmob. Tüm bu işleri ofisinizde tek bir ekran üzerinden yapabilir, ekiplerinizi görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Böylece, hem zamandan hem de mekandan kazanır, yeni iş geliştirmek için kendinize fırsat yaratırsınız.

Uyumluluk

Dynamics CRM ile entegre olarak çalışan Ekmob ayrıca ek bir sunucuya gerek olmadan Microsoft Azure Platformu üzerinde güvenli bir yedekleme sunuyor.


Fırsatlar:

Kobi’ler Kazanıyor üzerinden formumuzu oldurarak hemen bir Ekmob hesabı oluşturun ve 10,-TL indirimle kullanıcı başına aylık yalnızca 59,-TL ödeyin, karlı çıkın.